AK Parti Van ve İlçeleri Belediye Meclis Üyesi Adayları

AK Parti Van Teşkilatları İpekyolu, Tuşba, Edremit, Erciş, Gevaş, Bahçesaray, Çatak, Gürpınar,Başkale, Özalp, Saray,Muradiye, Çaldıran İlçe Başkanlıklarının İlçe Seçim Kurllarına verdikleri Belediye Meclis Üyesi aday listeleri.

AK Parti Van ve İlçeleri Belediye Meclis Üyesi Adayları

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

AK Parti Van, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran,Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, İpekyolu, Muradiye, Özalp, Saray, Tuşba İlçe Başkanlıklarının İlçe Seçim Kurllarına verdikleri Belediye Meclis Üyesi aday listeleri.

BAHÇESARAY  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Bahçesaray İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday listesi’nde 1 lise, 3 ortaokul 6 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Bahçesaray Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1-  Sedat Görür Serbest Meslek
2-  Süleyman Temur İşletmeci
3-  Musa Çağırcı Yap-Satçı Emlak
4-  Münür Ceyhan İşletmeci
5-  Aydın Tarakçı Esnaf
6- Emrullah Orhan Serbest
7-  Elmas Ay Kuaför
8-  Nasrettin Akbaş Emekli
9-  İnan Yaşa Esnaf
10-  Necat Beyaz Çiftçi
KONTENJAN ADAYI
1-  Tahir Sabırlı Serbest

BAŞKALE  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Başkale İlçe Belediye Meclis üyeleri listesinde 3 üniversite 9 lise, 2 ortaokul 8 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Başkale Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Lokman Yağızer Radyo /TV
2- Musa Edemen Serbest
3- Özel Bayer Öğrenci
4- Ersin Özdemir Çiftçi
5- Süheyla Dündar Serbest
6- Mahmut Ertaş Esnaf
7- Murat Akyıldız Çiftçi
8- Gökhan Arslan İşletme Müdürü
9- Sadrettin Demir Çiftçi
10- Serdar Çiftçi Ecz. Kalfası
11- Adem Adyın Serbest
12- Kutas Keskin Esnaf
13- Levent Alan Çiftçi
14- Seyfettin Demir Çiftçi
15- Sibel Erez İşletmeci
16- Alaettin Kabaş Çiftçi
17- Bahar Kaya Serbest
18- Semra Gökay Ev Hanımı
19- Miraz Aksoy Serbest
20- Tahir Mihirci Esnaf
21- Deniz Yağızer Esnaf
22- Ferhat Bulut Serbest
KONTENJAN ADAYLARI

ÇALDIRAN  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Çaldıran Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Mustafa Atay Esnaf
2- Şevket Gültepe Esnaf
3- Mahir Karakoç Çiftçi
4- Cemil Ertopçu Esnaf
5- Habip İnci Esnaf
6- Halil Taş Esnaf
7- Femhmi Yakcın Çiftçi
8- Sıddık Günal Çiftçi
9- Yavuz Dağ Mühendis
10- Hüsnü Ağaç Esnaf
11- M.Reşit Batur Çiftçi
12- Alaattin Taş Esnaf
13- Reşit Yüce Çiftçi
14- Mercan Çiftçi Ev Hanımı
15- M.Hanifi Yiğran Esnaf
16- Ekrem Karakoç Çiftçi
17- Abdurahim Yıldırım Çiftçi
18- Hasan Tekin Esnaf
19- Alican Yunilih Çiftçi
20- Abdulbaki Uygur Esnaf
21- Alaattin Yıldırım Esnaf
22- Fahrettin Katun Çiftçi
23- Özcan Ayaz Esnaf
24- Halis Bilicitürk Esnaf
25- Ferit Karkmaz Şair/Yazar
KONTENJAN ADAYLARI

ÇATAK  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Çatak İlçe Belediye Meclis üyeleri listesinde 1 üniversite, 8 ortaokul 6 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Çatak Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Orhan Berge Serbest
2- Tuncer Bozdemir Avukat
3- İsmet Karan Çiftçi
4- Zübeyit Güvener Çiftçi
5- Cemil Karataş Esnaf
6- Sait Kıpçak Çiftçi
7- Dori Kaya Çiftçi
8- Şahin Ogun Emlakçı
9- Şükrü Eraslan İşçi
10- Zafer Biter Serbest
11- Aysel Esin Serbest
12- Ferit Abi Serbest
13- Mehmet Hakkı Baysal İşçi
KONTENJAN ADAYLARI
1- Memduh Başibüyük İş Adamı
2- Yasemin Cebe Kadın Kolları

EDREMİT  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

AK Parti Edremit İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Karacan’ın yanı sıra il ve ilçe teşkilatlarından isimlerin de yer aldığı Edremit İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday listesinde 5 üniversite, 11 lise, 5 ortaokul 7 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Edremit Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Vural Ayvaz Emekli
2- İsa Kıyak İşletmeci
3- Kenan Öndil İşletmeci
4- Kerem Baynal Mühendis
5- Sezer Bayramoğlu Makine Mühendisi
6- Yüksel Karacan İşletmeci
7- Soner Çiftçi İşletmeci
8- Fuat Tonel İşletmeci
9- Murat Yılmaz İşletmeci
10- İbrahim Şenol Emekli
11- Reşat Güler İşletmeci
12- Büşra Yeke Kayhan Mimar
13- Naif Kuştutan İşletmeci
14- Tülay Işık İşletmeci
15- Kazanfer Güler Emekli
16- Enver Yabaş Emekli
17- Efendi Onay Emlakçı
18- Mehmet Sait Kozikoğlu Mühendis
19- Seher Ecer İşletmeci
20- Mehmet Nuri Kipçak Yönetici/İnşaat
21- Mehmet Emin Taş İşletmeci
22- Veysel Yılmaz İşletmeci
23- Faruk Tüncel işletmeci
24- Talip Tekcan işletmeci
25- Erşan Özdek İşletmeci
26- Nergiz Kayman Esnaf
27- Neslihan Nur Tüfekçi Üretim Müdürü
28- Mirze Bali Operatör
KONTENJAN ADAYLARI
1- Yasin Ertürk
2- Cemal Hasar
3- Murat Karakuş

ERCİŞ  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Erciş Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Bahattin Aydın
2- Medeni İzgi
3- Emrullah Gün
4- Veli Yaşar
5- M. Sıttık Cengiz
6- Cahit Yağız
7- Arkın Arslan
8- Mehmet Yağar
9- Dürdane Şahin
10- Ekrem Nadiroğlu
11- Ahmet Mul
12- Fevzi Sardık
13- Muzaffer Yeşilçınar
14- Bahattin Çalışkan
15- Adnan Çalışır
16- Ali Haydar Şahiner
17- Abdurrahman Giyik
18- Süleyman Dadaş
19- İhsan Karadeniz
20- Rıdvan Kaya
21- Melek Akgün
22- Adem Avcı
23- Fecri Çelik
24- Nevim Zorlu
25- Murat Karagöz
26- Gülten Arslan
27- Mehmet Demirtaş
28- Sinan Gürbüz
KONTENJAN ADAYLARI
1- Mehmet Akif Yardımcı
2- Ercan Betir
3- Naif Zengin

GEVAŞ  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Gevaş İlçe Belediye Meclis üyeleri listesinde 3 üniversite, 5 ortaokul 7 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Gevaş Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Rıfat Berrak Tüccar
2- Salih Duranlı Emekli
3- İlhami Ceylan Esnaf
4- Mirza Teran Emekli
5- Kezban Güllü Çocuk Gelişim Meslek Elemanı
6- Celal Buzkan Esnaf
7- Arafat İlhan Emekli
8- İbrahim Koç Çiftçi
9- Adnan Kızılarslan Serbest
10- İsmail öner Emekli
11- Ümit Tülay Çiftçi
12- Aziz Yiğit Çiftçi
13- Rıfat Susan Esnaf
KONTENJAN ADAYLARI
1- Nevzat Pişdar Çiftçi
2- Leyla Nihal Toğrak Serbest

GÜRPINAR  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Gürpınar İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday listesi’nde 2 üniversite, 4 lise, 2 ortaokul 5 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Gürpınar Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Zabıt Kahraman Esnaf
2- Tahir Dural Esnaf
3- Cafer Yoğun Esnaf
4- Aydın Koyuncu Esnaf
5- Musa Kulaz Esnaf
6- Bilal Durak Esnaf
7- Ahmet Karabulut Esnaf
8- Salih Cengiz Esnaf
9- Gıyasettin Bilican Emekli
10- Dilek Acaban Avukat
11- Nazmi Akkoyun Serbest
12- Zümeyran Oral Serbest
13- İbrahim Ayten Serbest
KONTENJAN ADAYLARI

İPEKYOLU İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Kadir Özbilge ve İpekyolu İlçe Kadın Kolları Başkanı Suzan Türkoğlu’nun yanı sıra il ve ilçe teşkilatlarından isimlerin de yer aldığı İpekyolu İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday  listesi’nde 13 üniversite, 7 lise, 11 ortaokul 2 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti İpekyolu Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Eren Adıgüzel İnşaat Mühendisi
2- Halil Kaçmaz Elektrik Teknikeri
3- Burhan Ölmez İş Adamı
4- Kadir Özbilge Kamu Yönetimi
5- Nevzat Eser Müteahhit
6- Suzan Türkoğlu Peysaj Teknikeri
7- Necip Etik İnşaat Mühendisi
8- Hüsamettin Kıvanç Esnaf
9- Hüseyin Ateş Çiftlik Yöneticisi
10- Aykut Balandi Öğretmen
11- Mahmut Kösem Elektrik Mühendisi
12- Fahreddin Atay Emekli
13- M.Salih İlim Özel Sektör
14- Orhan Özdek Yönetici
15- Necmi Sevimli Esnaf
16- İhsan Tayfan Makine Teknisyeni
17- Sedrettin Şevgin Emekli
18- Hatice Akgül Yönetici
19- Erkan Alpaslan Eğitim Yöneticisi
20- Necmi Soyhan Müteahhit
21- Emin Acar İş Adamı
22- Beyza Nur Aslanoğlu Elektrik Mühendisi
23- Vediye Bizan Emekli
24- Fikri Ölçücü Emekli
25- Eyüp Öztürkçü Emekli
26- Zafer Tunçdemir Yönetici
27- Sibel Aydınözü Görsel Sanatlar
28- Dinçer Atacan Yönetici
29- Ekrem Çakar Emekli
30- Salih Tetikoğlu İş Adamı
31- Filiz Alkan Esnaf
32- Alaadin Karaca Emekli
33- Günay Elçi Yönetici
KONTENJAN ADAYLARI
1-  Çetin Can
2-  Özer Polater
3-  Selim Handil
4-  Nurullah Aslan

MURADİYE  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Henüz açıklanmadı

ÖZALP  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

AK Parti Özalp İlçe BaşkanlığI'nın İlçe Seçim Kuruluna verdiği Belediye Meclis Üyesi aday listesinde 2 üniversite, 3 lise, 8 orta okul 9 tane de ilk okul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Özalp Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Zeki Erbulun
2- Fatıl Akın
3- A. Selam Zorli
4- Hanifi Taşkıran
5- Enver Minnaz
6- Hüsamettin Salan
7- Dilaver Güngör
8- Mecit Hilmi Tabanoğlu
9- Cihat Öztürk
10- M. Salih Erdinler
11- Muharrem Ecer
12- Hamza Pişkin
13- Selma Üvet
14- Yavuz Maralli
15- Murat Yıldırımçakar
16- Fahrettin Hoy
17- Emrah Çetin
18- Derya Ecer
19- Nesim Yıldırım
20- Mehmet Korum
21- Fevzi Biter
22- Tolga Toprak
KONTENJAN ADAYLARI
1- Hosrev Toker
2- Mehmet Atmaz
3- Bedri Atasoy

SARAY  İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Saray İlçe Belediye Meclis üyeleri listesinde 1 üniversite 1 lise, 4 ortaokul 7 tane de ilkokul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Saray Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Emin Şenkal Emekli
2- Yusuf Koçak Emekli
3- Senar Söyler Esnaf
4- Adil Gürsün Emekli
5- Fırat Çelebi Çiftçi
6- Kahraman Bağatur Çiftçi
7- Hüseyin Kalyon Çiftçi
8- Hosrov Kaşka Çiftçi
9- Arafat Ak Esnaf
10- İpek Arslan Serbest
11- Senar Altınok Esnaf
12- Mehmet Necip Dinçer Çiftçi
13- Sayım Dizman Şoför
KONTENJAN ADAYLARI

TUŞBA İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran’ın yanı sıra il ve ilçe teşkilatından isimlerin de yer aldığı Tuşba İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday listesinde 7 üniversite, 9 lise, 6 ortaokul 6 tane de ilk okul mezunu bulunuyor.

İşte farklı mesleklerden oluşan AK Parti Tuşba Belediye Meclis Üyesi Aday listesi;

1- Ümit Kanan Müteahhit
2- Havva Duran Siyaset
3- Sıracettin Ünlü İnşaat Mühendisi
4- Azad Gülengül İnşaat Mühendisi
5- Aziz Deniz İşçi
6- Zübeyir Yıdızbaş Karayolları
7- Mahmut Ekinci Tekniker
8- Murat Darğın İnşaat
9- Mehmet Şirin Maral Ticaret
10- Nuri Arvas Esnaf/Ticaret
11- Mehmet Şirin Oflas İşletmeci
12- Nüsret Yıldız Taşocağı İşletmecisi
13- Hasan Kılıltaş İşletmeci/Esnaf
14- Ayşe Koç İş Kadını
15- Cevdet Şahar Çiftçi/Emekli
16- Tahsin Eşme Ticaret
17- Necmettin Özgökçe Şoför
18- Mustafa Uçar Ticaret
19- Yusuf Özkol İşçi
20- Semih Karakurt Avukat
21- Tülün Kurtuluş Esnaf
22- Taner Sönmez Orman Ürünleri
23- Suat Dinci Yönetici
24- Necdet Varşak Araç Kiralama
25- Hakan Haskanlı İnşaat/Otomotiv
26- Ozan Özkan Pınar Müteahhit
27- Berrin Sürmeli Dekanlık Özel Kalem
28- İlknur Eriş Ev Hanımı
KONTENJAN ADAYLARI

Kaynak: Van Postası Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 02:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER