banner6

Van Büyükşehir Belediyesi tarihine sahip çıkıyor

Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Sofubaba Türbesi ve Görentaş Türbesinin bakım onarımını yaparak, tarihine sahip çıkıyor.

Van Büyükşehir Belediyesi tarihine sahip çıkıyor

İKİNİSAN GAZETESİ ÖZEL

Van’da her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği Sofubaba Türbesi ve Görentaş Türbesi Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından bakım onarımı yapılacak.

Van İpekyolu İlçesi’nde bulunan Sofubaba Türbesi ve Çatak İlçesi’nde bulunan ve Görentaş Türbesinin bakım onarımı yapılarak yeniden modern görünüme kavuşturulacak.

Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Sofu Baba Türbesi ve Görentaş Türbesinin aslına uygun bakım, onarım ve çevre düzenlemesini yaparak manevi ve kültürel değerlerine sahip çıkacak.
Sofubaba Türbesi ve Görentaş Türbesinin bakım onarım yapım işi 4734 sayılı kamu ihale kanunun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale  edilecektir.

Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından türbelerinin bakım onarım yapım işi için düzenlenen ihale 31 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat: 10.30’da Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı İhale Şube Müdürlüğü’nde yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER