banner6

Zabıta ekibinden örnek davranış

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITALARI, ZABITA TEŞKİLATI'NIN 194. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA VAN GÖLÜ SAHİLİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPTI.

Zabıta ekibinden örnek davranış

Van Büyükşehir Belediyesi zabıtaları, Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Van Gölü sahilinde temizlik çalışması yaptı.

Zabıta Daire Başkanlığı, ‘1-7 Eylül Zabıta Haftası’ kapsamında kentte çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri örnek bir farkındalık çalışmasına imza atarak Ağartı Mahallesi (Ayanıs) sahilinde çöp topladı. Çok sayıda zabıta memurunun katıldığı etkinlikte sahil baştan sona temizlendi. Van Gölü sahillerinin temiz tutulması gerektiği mesajını da veren zabıta ekipleri, sahildeki vatandaşları temizlik konusunda uyardı.

Tüm personelin Zabıta Haftası’nı kutlayan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Osman Sevinç, kentte halkın sağlığını, huzurunu ve konforunu korumak için canla başla çalıştıklarını belirterek, bunun yanı sıra ilin değerlerine de sahip çıkmayı kendilerine görev saydıklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER