İpekyolu Belediyesi'nden Çocuklara Karne Hediyesi Etkinliği

Haydi Çocuklar, Van İpekyolu Belediyesi’nin 7 gün boyunca her gün düzenleyeceği "Çocuklara Dolu Dolu Karne Hediyesi Etkinliği' ne katılmaya. Etkinlik 28 Ocak 2017 Cumartesi günü başlıyor, 4 Şubat 2017 Cumartesi günü sona erecek.

İpekyolu Belediyesi'nden Çocuklara Karne Hediyesi Etkinliği

Ziya Türk'ün Haberi

 

Van İpekyolu İlçesi Belediye Başkanlığı yarı yıl tatilinde streslerini atmaları için çocuklara Dolu Dolu Karne Hediyesi etkinliği düzenledi.

 

28 Ocak ile 4 Şubat 2017 tarihleri arasında Van Merkez İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda 7 gün boyunca her gün saat 13.’de başlayıp 17.00’ye kadar sürecek olan etkinlikte, Palyaço, Tahtabacak, Yüz Boyama, Kum Boyama, İlüzyon, Tiyatro (Susam Sokağı) , Sinema (Madagaskar) Palyaço ve sürpriz hediyeler yer alacak.

 

İNSANIMIZIN KALBİNE DOKUNMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Sosyal ve kültürel belediyecilik anlayışı ile halkın kalbine dokunmayı amaçladıklarını belirten İpekyolu Belediye Başkan Vekili ve İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk, “İpekyolu Belediyesi olarak sosyal ve kültürel belediyecilik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu kapsamda sevgili öğrencilerimizi tatil döneminde sevindirmek ve mutlu etmek için bir günlük değil, tam 7 günlük dolu dolu program hazırladık. Bu etkinlik bizim için henüz bir başlangıç. Bundan böyle çok daha kapsamlı ve geniş projelerle İpekyolu Belediyesi olarak çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın, engellilerimizin, yetimlerimizin ve yaşlılarımızın yanında olup kalplerine dokunmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

ETKİNLİĞE DİLEYEN HER ÇOCUK KATILABİLECEK

Dileyen her çocuğun gidebileceği etkinlik hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 0 546 775 54 14 ve 0 553 725 13 96 numaralı telefonları arayarak iletişim kurabilirler.

 

Ayrıca İpekyolu Belediyesi’nin sosyal medyadaki @vanipekyolubld/facebook, @vanipekyolubld/twitter @vanipekyolubld/instagram  hesaplarından veya 05389636565 whatsap hattı üzerinden de iletişim kurulabilir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER