banner6

AK Parti Edremit Seçim Ofisi büyük bir coşkuyla açıldı

Çeşitli temaslarda bulunmak ve açılışlara katılmak üzere Van’a gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün katılımı ile yapılan AK Parti Edremit Seçim Ofisi açılışı büyük bir coşku ile gerçekleşti.

AK Parti Edremit Seçim Ofisi büyük bir coşkuyla açıldı

Ziya Türk'ün haberi

Çeşitli temaslarda bulunmak ve açılışlara katılmak üzere Van’a gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün katılımı ile yapılan AK Parti Edremit Seçim Ofisi açılışı büyük bir coşku ile gerçekleşti.

AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni, coşkulu kalabalık

AK Parti Edremit Seçim Ofisi’nin açılışına, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökç,  ana kademe, kadın ve gençlik kolları teşkilatları ile verimli saha çalışmalarının heyecanının yansıdığı coşkulu bir kalabalık katıldı.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Edremit İlçe Başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Edremit Belediye Başkan Adayı Av. İsmail Say, AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni

“HUZURUMUZA, HALKIMIZA VE HAKKIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ”

Açılışta yaptığı konuşmada halkın arasına fitne sokarak huzur bozmak isteyenlere en büyük cevabın 31 Mart günü halk tarafından verileceğine dikkat çeken Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “Aramıza fitne sokup kardeşliğimizi bozmak isteyenlere, eski Türkiye’nin özlemi içerisinde olanlara en büyük cevabı 31 Mart seçimlerinde sandığa giderek AK Parti’ye vereceğimiz oylarımızla göstermiş olacağız. Bu nedenle hizmetlerimizi büyük bir inanç ve azimle sürdürüyoruz. Biz halkımızın sorunlarını çözüp, insanca hizmetleri yapabilmek için kendimizle yarışıyoruz. Halkımızın hakkına sahip çıkarak çalışıyoruz” dedi.

“ESKİ TÜRKİYE’NİN GELMESİNİ İSTEYENLERE MÜSADE ETMEYELİM”

Eski Türkiye’nin tekrar geri gelmesini isteyen isteyenlerin heveslerini boşa çıkarmak için gayret ve samimiyetle çalışmak gerektiğini söyleyen Bakan Gül, “Biz eski Türkiye’nin vesayetçi günlerinin geri gelmesini istemiyoruz. Başörtüsünden dolayı üniversite kapılarından benim kız kardeşlerim uzaklaştırılmasını istemiyoruz. Cebimizdeki paraya faiz lobilerinin, bankaları hortumlayanların ve İMF’in göz dikmesini istemiyoruz. Biz soframızdaki ekmek büyüsün, dilimizle ve kültürümüzle yaşayalım istiyoruz. İnkâr politikalarına tekrar dönüş olmasın. Türkiye’ye kazandırdığımız insan olduğum için değerliyim anlayışı, huzur ve istikrar büyüyerek devam etsin istiyoruz. Bunun için 31 Mart hem kentimize hem ülkemize ve kendimize sahip çıkma günü olarak çok önemli” dedi.

AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni, coşkulu kalabalık

“HEP BİRLİKTE ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”

İktidarda oldukları süre içerisinde Türkiye’nin demokrasi ve insan hakları konusunda beyaz bir devrim gerçekleştirdiğini ifade eden Bakan Gül, “Biz sizlerin desteği ile darbecileri yargılayan bir yönetim anlayışı sergiledik. Türkiye’de demokrasi, insan hakları ve bireysel özgürlükleri insana yakışır şekilde genişlettik. Özgürlükleri genişletirken hiçbir kesimin özgürlüğünü daraltmadık. Yaratılanı yaratandan dolayı sevme anlayışımızla biz insanımıza ve milletimize değer verdikçe, verilen değerden rahatsız olanlar harekete geçti. Bazen darbe ile bazen ekonomik, siyasi ve terör saldırıları ile bizi eski Türkiye günlerine çevirmek istediler. Ancak bizler sizlerin verdiği güç ve destek ile hepsinin üstesinden geldik. İnşallah 31 Mart’ta da hep birlikte üstesinden gelmeye devam edeceğiz” dedi.

“28 ŞUBAT UYGULAMALARINI VE ZİHNİYETİNİ SONA ERDİRDİK”

28 Şubat 2017’de yapılan post modern darbenin ilan edildiği gibi bin yıl sürmediğine vurgu yapan Bakan Gül, “Bin yıl sürecek denilen 28 Şubat post modern darbesinin izlerini, üzerinden çok uzun süre geçmeden ortadan kaldırdık. AK Parti kadroları, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve milletimizin desteği ile 28 Şubat’ın tüm uygulamalarını sona erdirdi. 28 Şubatçılar vicdanlarımızda mahkum olurken, mağdurları da milletimizin gönlünde taht kurdu” dedi.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül
AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni

“31 MART’TA EDREMİT AK BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK”

Edremit Ä°lçe BaÅŸkanı Av. SavaÅŸ Nurullah KıylıkAK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış TöreniAmaçlarının Edremit’te başlayan değişim ve dönüşüm daha da geliştirerek, Türkiye’nin markası haline getirmek olduğunu söyleyen Bakan Gül, “Amacımız Edremit’i daha çok geliştirmek. Edremit ile birlikte Van’ı ve Türkiye’yi daha çok büyütmek.31 Mart’ta AK Belediyeciliği, Edremit’e ve diğer ilçelerimize, Necdet Takva kardeşimizle de Büyükşehir’e getireceğiz. AK Belediyecilik ile Ankara’da ve İstanbul’da olan ne varsa Van’da da olacak” diyerek Van’da büyük bir gelişimin başlayacağı müjdesini verdi.

Coşkulu bir kalabalığın katıldığı açılış programında AK Parti Edremit İlçe Başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık, Edremit Belediye Başkan Adayı Av. İsmail Say, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve Van Milletvekili Abdulahat Arvas da birer selamlama konuşması yaptı.

Konuşmaların ardından AK Parti Edremit Seçim Ofisi’nin açılışı yapıldı.

Kaynak:; Van Postası Gazetesi

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, Edremit İlçe Başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık, Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Edremit Belediye Başkan Adayı Av. İsmail Say
AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Edremit İlçe Başkanı Savaş Nurullah Kıylık, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni

AK Parti Edremit Seçim Ofisi Açılış Töreni, coşkulu kalabalık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER