AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan eski ilçe başkanlarına ziyaret

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, eski ilçe başkanlarını ziyaret ederek birlik beraberlik ve vefa duygusu mesajı verdi. 

AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan eski ilçe başkanlarına ziyaret

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Bahçesaray eski ilçe başkanı Sabri Azhan ile birlikte daha önce ilçe başkanlığı yapmış olan Sami Yiğit, Muhsin Aydın, Faysal Çeliktaş ve Mehmet Ali Yaşin’in ziyaret ederek birlik beraberlik ve vefa duygusu mesajı verdi. 

Türkmenoğlu sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı ziyaret açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte eski dönem Bahçesaray İlçe Başkanımız Sabri Azhan'ı evinde ziyaret ettik.  Misafirperverliğinden ve güzel sohbetinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Açıklamanın devamında “Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte geçmiş dönemlerde görev yapmış ilçe başkanlarımızı da ziyaret ettik.  Birlik ve beraberlik şuuruyla önceki dönem ilçe Başkanlarımızdan Sami Yiğit, Muhsin Aydın, Faysal Çeliktaş ve Mehmet Ali Yaşin’in ziyaret ederek Hasbihal ettik.” İfadelerine yer verildi.
 

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER