Vanlı engelli sporculara ücretsiz işitme testi

Si-Ser Van İl Temsilciliği tarafından İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Spor Derneği üyelerine ücretsiz işitme testi yapıldı.

Vanlı engelli sporculara ücretsiz işitme testi

Si-Ser Van İl Temsilciliği tarafından İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Spor Derneği üyelerine ücretsiz işitme testi yapıldı.

Türkiye’nin ilk ve tek işitme cihazı üretici firması olan Si-Ser, dünyanın sayılı firması arasında yer alarak ülke ekonomisine de büyük katkı sağlıyor. Türkiye’de 60’ı aşkın şubesi bulunan Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, yüksek teknolojiyi takip ederek, insan merkezli felsefi yapısıyla insanlara yardım etmeyi taahhüt ediyor. Van’da yaklaşık 3 yıl önce kurulan Si-Ser İşitme Merkezinin tek hedefinin işitme sorunu olan vatandaşlara hizmetin en iyisini sunmak olduğunu belirten Si-Ser Van İl Sorumlusu Yılmaz Doğru, “İhtiyacı olan bireylere kullanacakları işitme cihazları konusunda yüzde 25 indirim sağladığımız gibi, cihazların kullanımı konusunda da bir yıllık pil desteği sunuyoruz. Bu çalışmalarımız tüm işitme sorunu yaşayan hastalarımız için geçerlidir. Bu kapsamda bugün İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Spor Derneği üyelerine firmamızın sağladığı imkanlardan faydalanmalarını sağladık. Bu uygulamamızın tüm işitme engellilerimiz için faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

Van’daki tüm işitme engelli vatandaşların kendilerini ziyaret ederek firmanın sağladığı imkanlardan faydalanabileceğini de dile getiren Doğru, “Firmamızın sunduğu bu imkanlardan faydalanmak için tüm işitme engelli vatandaşlarımızı merkezimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Si-Ser İşitme Merkezinin sunduğu imkanlardan dolayı memnuniyetini dile getiren İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Spor Derneği Başkanı Aydın Türk ise, “Derneğimiz, 60’a yakın sporcu, 90 üye olmak üzere toplam 125 kişiden oluşuyor. Futbol, voleybol ve hentbol dallarında 2017 olimpiyatlarına hazırlanıyoruz. Bizleri burada kabul edip sunduğu imkanlardan dolayı Si-Ser İşitme Merkezi yetkililerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından işitme engelli sporculara ücretsiz işitme testi yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER