Vanspor evinde lider Eyüpspor’a mağlup oldu

2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Vanspor, evinde lider Eyüpspor ile karşı karşıya geldi. Vanspor birçok net gol pozisyonundan faydalanamadı maçta, Eyüpspor’a 2-0 mağlup oldu.

Vanspor evinde lider Eyüpspor’a mağlup oldu

İKİNİSAN  GAZETESİ ÖZEL  

Evinde Eyüpspor’u konuk eden Vanspor, sahadan istediği sonuçla ayrılamadı. Bir çok gol pozisyona girmesine rağmen lider Eyüpspor’a 2-0 mağlup olan Vanspor, 37 puanda kalırken, Eyüpspor ise puanını 47’ye yükseltti.

Vanspor Futbol Kulübü Serhat Gülpınar teknik sorumluluğunda sahaya; Aydın Bağ, Rüştü Hanlı, Yakup Demir, Barış Gök, Üzeyir Ergün, Abdulkadir Özdemir, Oktay Aydin, Sefa Küpeli, Burhan Arman, Sedat Cengiz ve Utku Şen onbiri ile çıktı.

Lider Eyüpspor ise Zafer Turan teknik sorumluluğunda sahaya; Emrullah Şalk, Serdar Cansu, Muharrem Doğan, Doğan Can Otman, Taha Can Velioğlu, Muhammed Akarslan, Taşkın İlter, Timur Temeltaş, Sadık Baş, Onur Eriş ve Taha Balcı onbiri ile çıktı.

Van Atatürk Şehir Stadyumu’nda saat 13.00’da başlayan karşılaşmayı Mustafa İlker Coşkun, Çağlar Mehmet Uludağ, Caner Kurt ve Taner Tuncer hakem dörtlüsü yönetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER