Van Büyükşehir Belediyesinden DAP İdaresine ziyaret

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCILARI DOÇ. DR. ALİ ÖZVAN VE ESİNER ÇETİN İLE TARIMSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI YUSUF ALTUN, DOĞU ANADOLU PROJESİ (DAP) BÖLGE KALKINMA İDARESİ BAŞKANI OSMAN DEMİRDÖĞEN’İ ZİYARET ETTİ.

Van Büyükşehir Belediyesinden DAP İdaresine ziyaret

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcıları Doç. Dr. Ali Özvan ve Esiner Çetin ile Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Yusuf Altun, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Osman Demirdöğen’i ziyaret etti.

Van Büyükşehir Belediyesi ve DAP İdaresinin ortaklaşa yürüttüğü tarımsal projeler bölgede bir bir hayata geçiriliyor. DAP’ın sunmuş olduğu desteklerden dolayı Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına bir teşekkür ziyareti yapan Genel Sekreter Yardımcıları Doç. Dr. Ali Özvan ve Esiner Çetin ile Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Yusuf Altun, Başkan Osman Demirdöğen’e Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’in de selamlarını iletti. Karşılıklı görüş ve önerilerin dile getirildiği görüşmede Genel Sekreter Yardımcıları Özvan ve Çetin tarafından Başkan Demirdöğen’e gelecek yıl uygulanacak projelerde sunuldu.

Ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER