Ahmet Gezer, güven tazeledi 

Erciş Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, gerçekleştirildi., oda başkanları, bazı kurum amirleri, banka temsilcileri ve kooperatif üyeleri katıldı.

Ahmet Gezer, güven tazeledi 

Yoğun ilgi gören genel kurulda, divan oluşturuldu. Ardından bilanço, gelir gider tablosu ve çeşitli kararlar üyelerin oylamasına sunuldu. Tüm kararlar oy birliğiyle alındı.

GEZER VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ
Adayların yaptığı konuşmaların ardından kapalı zarf usulü ile oylamaya geçildi. Saat 17:00’da sona eren oy kullanımı sonucunda mevcut başkan Ahmet GEZER , güven tazeledi. Edinilen bilgiye göre, 820 oyun kullanıldığı oylama sonucunda, mevut başkan Ahmet GEZER 688 oy alırken, diğer aday  Emre Erdinç  124 oy aldı. 8 oy ise geçersiz sayıldı.

“ESNAFIMIZA HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”
Başkanlık seçimine katılan tüm üyelere teşekkür eden Erciş  Esnaf  Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Gezer “Bizler daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu yeni dönemde de esnaf ve sanatkarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Esnafımızın finansmana erişim konusunda elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz. Zor zamanda esnafımıza destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER