Ahmet Özal Aşiret Reisi Hüsnü Timur ile bir araya geldi

Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ve Siyasetçi İş İnsanı Fahrettin Çuyrak'ın daveti üzerine Van'a gelen Ahmet Özal, Mamğuran Aşiret Reisi Hüsnü Timur ve kalabalık aşiret mensupları ile bir araya geldi.

Ahmet Özal Aşiret Reisi Hüsnü Timur ile bir araya geldi

Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ve Siyasetçi İş İnsanı Fahrettin Çuyrak'ın daveti üzerine aşiret Liderleri, Kanaat Önderleri, Sivil Toplum Örgütleri ve Muhtarlar buluşması için Van'a gelen 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal yaptığı ziyaretlerin ardından Mamğuran Aşiret Reisi Hüsnü Timur ile bir araya geldi.
Kalabalık aşiret mensupları tarafından büyük sevgiyle karşılanan Ahmet Özal burada yaptığı konuşmada" Bizleri sizlerle buluşturan Van'da güzel hizmetlerle adında söz ettiren Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ve Siyasetçi İş İnsanı Fahrettin Çuyrak beye öncelikle teşekkür ediyorum. Gerçekten büyük sevgi ve ilgiyle karşılandım. Buraya gelişim herhangi bir siyasi amaçlı değildir. Ben ekonomistim. Bölge insanını ziyaret için buradayım" diyerek yoğun ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür etti.
Özal'ın yaptığı Van ziyareti hepimizi çok mutlu etti diyen Mamğuran Aşiret Reisi Hüsnü Timur" Ata baba dostumuz olan sayın Ahmet Özal'ı ilimizde görmekten büyük mutluluk duyduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER