Ak parti teşkilat toplantıları devam ediyor

Van'da  AK  Parti İlçe Teşkilatları  tarafından düzenlenen  İlçe  Danışma Meclisi Toplantıları devam ediyor.

Ak parti teşkilat toplantıları devam ediyor

AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun katıldığı toplantılar Özalp ve Saray ilçeleriyle  devam etti. İlçe Teşkilatı tarafından yapılan toplantıda Saray ve Özalp'ta yapılan yatırımlar çalışmalar ve hayata geçirilecek hizmetler ele alındı.

İlçe Başkanlarının açılış konuşmasıyla başladığı toplantıda  yapılan çalışmalar hakkında partililere bilgiler verildi.

Saray İlçesinde Parti teşkilatının yoğun katıldığı toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Geçmiş  dönemden bu güne kadar AK partiye hizmet etmiş tüm teşkilat mensuplarına tesekkür etti. Covid salgını nedeni ile 1,5 yıla   yakın süredir   video konferans aracılığı İle buluştuğunu ifade eden Türkmenoğlu "Kısıtlamanın kalkması İle pandemi kurulunun aldığı karar çerçevesinde ara verdiğimiz danışma meclis toplantılarımızla  sizlerle yeniden bir araya gelmenin mutluluğu yaşıyoruz . Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın  liderliğinde çok güzel işler yaptık.  AK  Partimizin gerçekleştirdiği sessiz devrimler  ile  Türkiye  eski çağı kapatıp yani bir çağ açtı. Bugün dünyada  insansız hava aracı üreten  4 ülkeden biriyiz. Dünyada denizlerde Araştırma yapan  10 gemiden 3' ü Türkiye’de  Covid salgını mücadelesini  başarıyla yürüten Ülkeyiz . İşte bu başarımızı hazmedemeyen Türkiye düşmanları ve onların içerideki maşalarına inşallah bizler fırsat vermeyeceğiz"dedi. 

Başkan Türkmenoğlu konuşmasına şöyle devam etti "AK Parti Van  teşkilatımız tüm üyeleri ile birlikte dünden bügüne yapılan yatırımların yanı sıra  Ülkemizin yaptığı  ve yapacağı mega projeleri  Van halkımıza iyi anlatacağız. AK Partimizin Sosyal politikasını, Eğitim politikasını , Dış politikasını , Ekonomik politikasını, Yerel  politikalarını ve gelecek vizyonunu misyonunu iyi anlatacağız. 


AK Partimizin tüm teşkilat mensupları olarak gurur duyduğumuz
Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep  Tayyip Erdoğan'ın 
yol  arkadaşı olarak  bu kutlu yolda  2023,2053,2071 hedeflerine ulaşmak inancını taşıyoruz . Geleceğimiz olan gençlerimize yarınımıza güzel eser ve hizmetler için tekrar diyoruzki " Durmak Yok  Yola Devam" ifadelerini kullandı. 


Toplantıya AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Özalp İlçe Başkanı Ercan Ağar, Saray İlçe Başkanı Yılmaz Bilmez,İl Başkan Yardımcıları, Kadın Kolları , Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları ve partililer katıldı.


AK Parti İlçe Meclis Dayanışma toplantısı soru ve önerilerle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER