AK Parti Van il Başkanı Türkmenoğlu: Osmanlı'nın azametli günlerini unutmayacağız

Van AK Parti İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile katılımıyla gerçekleşti.

AK Parti Van il Başkanı Türkmenoğlu: Osmanlı'nın azametli günlerini unutmayacağız

İKİNİSAN GAZETESİ ÖZEL


AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile katıldığı kongrede, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da hazır bulundu.

Yapılan kongrede bir konuşma yapan Türkmenoğlu “Van’daki coşku seline ortak olan çok değerli gençlerin ideolü kıymetli Bakanımız da Van’da bizimle beraber. On beş gün evvel tekrar Van’a gelen ve bugün de gelip kongre şölenimize ortak olduğu için Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Biz Osmanlı’nın azametli ve ihtişamlı o günlerini unutmayacağız. Cumhuriyet döneminin vesayetini de unutmayacağız”dedi.

TÜRKMENOĞLU’NDAN CUMHURBAŞKANI’NA VE BAKAN KASAPOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Yapılan kongreden sonra sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür eden Türkmenoğlu, “AK Parti Van İl Gençlik Kolları 6.Olağan Kongresinde Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan video konferans ile katılarak gençlerimize hitap ettiler. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla kongremizi coşkuyla gerçekleştirdik.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER