Bakan Derya Yanık, Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Van'da AK Parti Van İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Derya Yanık, Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

Bakan Yanık'ı, Van Ferit Melen Havalimanı'nda Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, AK Parti Milletvekilimiz Osman Nuri Gülaçar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın ve kurum amirleri tarafından karşılandı.
Valilik ziyaretinin ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Bakan Yanık, burada  esnafla çay içerek bir süre sohbet etti. Esnaf ziyaretinin ardından Bakan Yanık, AK Parti İl Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.
AK Parti İl Başkanlığı’nda teşkilat buluşması programına katılmak üzere parti binamıza gelen Bakan Yanık, İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu, İl Başkan Yardımcıları, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Edremit İlçe Başkanı Sezer Bayramoğlu, Kadın ve Gençlik teşkilatlarımız tarafından karşılandı.
İl Başkanlığı ziyaret defterini imzalayan Bakan Yanık daha sonra İl Başkanlık makamına geçerek, bir süre görüşme gerçekleştirdi.
Toplantıda Bakan Yanık'ın Van ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Van İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu, parti çalışmalarından ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.
Bakan Yanık, 2023 seçimlerinin önemine değinerek, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yatırımlarından bahsetti.
Yanık, “Van’da ilk günkü heyecanıyla pırıl pırıl bir teşkilat görüyorum. AK Parti’nin hedeflerine ilerlerken sizlerin gücünü arkasında hissetmelidir. İl Başkanımız Van’da güzel bir teşkilat oluşturmuş. İnşallah AK Parti’nin başarısını daha da ileri taşıyacağız” ifadelerini kullandı. 
Bakan Yanık, teşkilat üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından Edremit Hizmetiçi Eğitim Merkezinde düzenlenen programa katılmak üzere parti binamızdan ayrıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER