Başkan Özgökçe'den Müdür Kayatürk'e ziyaret

Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, İller Bankası Van Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Özgökçe'den Müdür Kayatürk'e ziyaret

Başkan Özgökçe, İller Bankası Van Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk’ü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyaretin ardından kısa bir açıklamada bulunan Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, İller Bankası Van Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk’ü ziyaret ettiklerini belirterek, “İlçemiz hakkında gerekli görüşmeler yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Tuşba Belediyesi olarak birçok projemizi gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte Tuşba Belediyesine ait hizmet binası ve kültür merkezi yapılacak. Bu konuda da İller Bankasından kredi talebimiz oldu. İnşallah bu projelerimizi de kısa zamanda hayata geçireceğiz. Bölge Müdürümüz Ayhan Kayatürk’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim” dedi.
 

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İller Bankası Van Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk ise, Tuşba Belediyesinin ilçe için yaptığı projelerin takdire değer olduğunu belirterek, “Bundan sonraki süreçte de İller Bankası olarak tüm belediyelerimize olduğu gibi Tuşba Belediyemize de desteğimiz devam edecektir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER