Çaldıran'da TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere kitap desteği

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dündar, TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere kitap desteğinde bulundu.

Çaldıran'da TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere kitap desteği

Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dündar, Hafsa Hatun Yatılı Bölge okulunda TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere kitap desteğinde bulundu. Programda bir konuşma yapan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Dündar, “Milletimizin ve ülkemizin geleceğinin ancak eğitimle çok daha iyi bir noktaya gelebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden de siz değerli öğrencilerimizin nitelikli bir eğitim alabilmeniz için devletimiz her türlü imkanı seferber ederek, sizlerin daha donanımlı ve başarılı olmanız noktasında bizler de her daim yanınızda olacağız. Sizlerin eğitimli ve donanımlı birer vatandaş olarak yetişmeniz, kendinize, ailenize, memleketinize ve ülkenize faydalı olmanız bizim de en büyük arzumuzdur" dedi.
Kitap dağıtım programına Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Dündar’, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ömer Aslan, şube müdürleri ile öğretmenler de eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER