Erciş'te 'geleceğimizi kucaklıyoruz projesi' yüzleri güldürmeye devam ediyor

Van’ın Erciş Kaymakamlığı ile Erciş Belediyesinin birlikte yürüttüğü, ‘Geleceğimizi kucaklıyoruz projesi’ kapsamında ilçeye bağlı Kırk değirmen, Karatavuk ve Bayramlı Mahallesi öğrencileri misafir edildi.

Erciş'te 'geleceğimizi kucaklıyoruz projesi' yüzleri güldürmeye devam ediyor

Mahallelerinden araçlarla ilçeye getirilen öğrenciler, ilk olarak giyim mağazasında alış veriş yaptılar. Ardından Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı Sosyal Tesislerinde konuk edilen öğrencilere burada öğlen yemeği ikramında bulunuldu. Daha sonra Erciş Belediyesini ziyaret eden öğrenciler, burada Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar’ın da katılımıyla sinema keyfi yaşadılar. Sevimli Dinozor isimli animasyon filmini Kaymakam Yaşar ile birlikte izleyen öğrenciler, mutluluğu ve heyecanı bir arada yaşadılar. Sinema sonrası öğrencilere birer kızak hediye eden Kaymakam Yaşar, katılımından dolayı öğrencilere ve öğretmenlerine şükran duygularını ifade etti. Programların ardından öğrenciler unutamayacakları bir günün ardından araçlarla mahallelerine yolcu edildiler.
Yapılan programa Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek, Şube Müdürü Nurullah Çiftçi, İlçe Jandarma Komutan vekili Yüzbaşı Haktan Öztürk, Erciş SYDV Müdürü Harun Işık, Erciş Gençlik Merkezi Müdürü M. Arif Taşdemir, Erciş Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İbrahim Soydan da eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER