Fatih Çiftci EVET için köy ziyaretlerinde

Referandum sürecine girilmesiyle AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan ve AK Parti teşkilatının, Anayasa değişiklik teklifine 'evet' denmesi ve yeni anayasayı halka anlatmak için başlattığı köy ziyaretleri devam ediyor.

Fatih Çiftci EVET için köy ziyaretlerinde

Referandum sürecine girilmesiyle AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan ve  AK Parti teşkilatının, Anayasa değişiklik teklifine 'evet' denmesi ve yeni anayasayı halka anlatmak için başlattığı köy ziyaretleri devam ediyor.

 

Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci’nin de katılımıyla, Ak Parti İlçe Başkanı Rasim Aslan ve beraberindeki heyet  "güçlü Türkiye", "güçlü Cumhurbaşkanı", "güçlü Meclis" ve "istikrar" vurgusu  ile referandum çalışmaları kapsamında  İlikaya, Aşağı  Gölalan, Yukarı Gölalan ve Kara Gündüz köylerini  ziyaret ederek halk oylamasını değerlendirdiler.

 

Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci ziyaretlerinde: "Çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Milletin refahı ve huzuru, demokrasi ve Cumhuriyet için, her alanda daha iyi hizmetler yapabilmek için evet demeliyiz. Çocuklarımızın geleceği , devletimizin bekası , koalisyonlara son vermek , istikrarın sürekli olması  ve yeni Türkiye için EVET demeliyiz.  Bu seçim milli irade ile vesayet rejiminin oylanacağı seçimdir. Bu seçim 15 Temmuz’un ertesi günüdür. Demokrasiye nasıl sahip çıktığımızı ancak bu oylama ile ispat edeceğiz. Bu bilinçle mutlak surette yeni Türkiye için Evet oyunu vermemiz gerekiyor. Bu seçim, bir siyasi partinin seçimi değil, halkın kendisini ve ülkesini geleceğe taşıyacak yeni bir hükümet  sistemini seçmesidir. Kararlılık ve azimle yürümek adına inşallah sizlerin doğru kararıyla güçlü bir 'evet'le bu süreci aşacağız" dedi.

 

Siyasetçiler Van'da ne yapıyor?
AK Parti  İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan ise seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, "AK Parti İpekyolu Teşkilatı olarak kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve encümenlerimiz  ile  birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Mahalle başkanlarımızla birlikte toplantı düzenleyerek halkımıza Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatmak için gitmediğimiz yer kalmadı. Çalışmalarımız üst seviyede devam ediyor.Halkımız şu an tavrını net bir şekilde ortaya koyuyor. Ben Van'ın evet noktasında çok güçlü olacağına inanıyorum. Bugün bizim için çok özel bir gün çünkü bugün  İpekyolu teşkilatı olarak 30 tane köyümüzde referandum çalışmalarımız devam ediyor.  Allah’ın izniyle 16 Nisan’da yeni bir tarih yazılacaktır. Bu duygu ve düşüncelerimizle Sayın Bakanımıza ve sizlere hürmetlerimizi sunuyor teşekkür ediyorum ”diyerek sözlerine son verdi.

 

Gerçekleşen ziyarette halkın talep ve sıkıntılarını dinleyen Sayın Çiftçi , mevcut sorunlar ve yapılması gerekenler konusunda talimatlar vererek sorun ve ihtiyaçların en kısa sürede giderileceği sözünü verdi. Sayın Çiftçi bu çerçevede esnaf ziyaretinde bulunmayı da ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER