Gevaş'ta muhtarlar toplantısı

Van’ın Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan’ın katılımıyla aylık muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Gevaş'ta muhtarlar toplantısı

Gevaş Kaymakamlığı ve Gevaş Belediyesi Başkanlığının ortaklığında düzenledikleri muhtarlar toplantısı Gevaş Belediyesi Vizontele Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya Gevaş Kaymakam İshak Çınar ile Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, mahalle muhtarlarının yanı sıra ilçe kurum amirleri katıldı. Gevaş Kaymakamı İshak Çınar'ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantının bu ayki oturumunda Gevaş Gıda, Tarım ve hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve Gevaş Sağlık Merkezinin sunumları gerçekleştirildi. Daha sonra Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve Gevaş Kaymakamı İshak Çınar, muhtarlardan gelen soruları cevaplandırdılar. 


Toplantı sonrası kısa bir açıklama yapan Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan; "Muhtarlarımız bizim en önemli paydaşlarımız. Aramızdaki kurumsal iletişim ve işbirliği sahada da çok müspet bir sonuç veriyor. Kaymakamımız İshak Çınarla da çok iyi bir işbirliği ve diyalog içerisindeyiz. Bu toplantılar bizim için bir yerel istişare ve danışma platformu hüviyetinde oluyor. Tüm sorunlarımızı konuşuyor, istişare ediyoruz. Her zaman dediğim gibi her işin başı istişare. Sahadaki başarımızın temelinde kanaatimce bu yayıyor" dedi. 


Toplantıyla alakalı değerlendirmede bulunan muhtarlar, memnuniyetlerini dile getirerek Gevaş Kaymakamı İshak Çınar'a ve Belediye Başkanı Sinan Hakan'a teşekkürde bulundular. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER