banner6

Gürpınar’da Bir Çocukta Sen Giydir projesi kapmasında toplanan kıyafetler dağıtılıyor

Gürpınar Belediyesince hazırlanan ‘Bir Çocukta Sen Giydir’ kampanyası kapsamında toplanan bayramlık kıyafetler çocuklara ulaştırılıyor.

Gürpınar’da Bir Çocukta Sen Giydir projesi kapmasında toplanan kıyafetler dağıtılıyor

İKİNİSAN GAZETESİ ÖZEL

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce Kurban Bayramına çocukların yeni kıyafetlerle girmesi için hazırlanan proje kapsamında toplanan kıyafetler Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış öncülüğünde çocuklara dağıtılmaya başlandı.

Başkan Tanış'ı karşılarında gören çocukların hediyelerini aldıkları an ki sevinçleri ise yüzlerinden okundu.  Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Tanış,  uzun uzun sohbet ettiği çocukların ve ailelerinin bayramlarını kutladı.

Bayramların çok özel zamanlar olduğunu anlatan Başkan Tanış, “Çocuklarımızın Kurban Bayramını güzel kıyafetlerle karşılamalarını için böyle bir projeyi hazırladık. Kısa süre içerisinde hayırseverlerin desteğiyle 530 çocuğumuzun bayramlıkları hazır hale geldi. Bugünde dağıtımına başladık. Çocuklarımızın kıyafetlerini görünce çok mutlu oldular. Onların mutlu olduğunu görmek bizlere motivasyon kaynağı oluyor, kuvvet veriyorlar. Bu anlamda bizlerden desteğini esirgemeyen hayırseverlere tekrardan çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER