Kayatürk ve Soğanda'dan referandum çalışması

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, Özalp ve Saray ilçelerini ziyaret etti.

Kayatürk ve Soğanda'dan referandum çalışması

Milletvekili Kayatürk ve Başkan Soğanda, sabah erken saatlerde beraberlerindeki partililerle Özalp ilçesine gelerek partililerle bir araya geldi. Kayatürk ve Soğanda, daha sonra Özalp İlçe Başkanı Orhan Yıldırımçakar ve ilçe teşkilatıyla Dorutay, Çubuklu, Aksörgüç, Seydibey, Hacıali, Sağmalı ve Çırak mahallelerini gezdi. Mahallelerde muhtarlar ve vatandaşlarla Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini konuşan Milletvekili Kayatürk ve Başkan Soğanda, mahallelerin sorun ve sıkıntılarını da görüşerek çözüm aşamasında yapılacakları konuştu.

 

Köy ziyaretlerinin ardından Saray ilçesine geçen Kayatürk ve Soğanda, burada İlçe Başkanı Şeref Çevik ve Saraylılarla bir süre görüştüler. İlçe merkezindeki esnafları da gezen Kayatürk ve Soğanda, Özalp ile Saray ilçesinde güçlü bir ‘evet’ çıkacağına inançlarının tam olduğunu belirttiler. Merkez kahvehanesinde vatandaşlarla çay içip sohbet eden heyet, daha sonra Erçek Mahallesi’nde de taziyede bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER