banner6

Klipte yaşanan sahne kazası güldürdü

Vanlı Ses Sanatçısının Klip Çekimi Sırasında Müzisyenin Başına Gelen Komik Kaza Herkesi Güldürdü.

Klipte yaşanan sahne kazası güldürdü

Vanlı ses sanatçısının klip çekimi sırasında müzisyenin başına gelen komik kaza herkesi güldürdü.

Van merkez Tuşba ilçesi İskele Mahallesi sahilinde ses sanatçısı Rıdvan Bozova’nın ikinci klip çekimleri sırasında küçük bir kaza yaşandı. Vanlı yönetmen Orhan An’ın öncülüğünde İskele sahiline giden ekip, ateşin etrafında bir sahne çekmek istedi. Ateş yakıldıktan sonra ses sanatçısı Rıdvan Bozova ve müzisyen Doğan Gün kameranın karşısına geçti. Yönetmen Orhan An , kayıt düğmesine bastı ve çekimler başladı. Çekim sırasında rüzgar alevlerin yönünü değiştirince alevler kaval çalan Doğan Gün’e doğru yöneldi. Kendisini müziğe kaptıran Gün, o sırada elini yaktı. Gün’ün acı içinde sahneyi terk etmesi ve o an verdiği komik tepki daha sonra sosyal medyada paylaşıldı. Çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılan görüntüler, birçok sosyal medya kullanıcısını kahkahaya boğdu.

“Bu kadar komik olacağını tahmin etmiyorduk”

İHA muhabirine konuşan Vanlı yönetmen Orhan An, kaza sırasında kayıttan çıkmadığını ve görüntüleri sosyal medyada paylaştığını ifade etti. An, “Klip çekimi için akşam ateş başında bir sahne çekecektik. Bu sahne çekimi için de Van Gölü’nün İskele sahiline gittik. Orada bir ateş yaktık ve çekimlerimize başladık. Klibi çekerken o esnada biraz rüzgar esti. Ateş, kaval çalan arkadaşımızın üzerine gelince elini yaktı. Arkadaşın o an verdiği tepkiden dolayı biz de kahkaha attık. Bizler bu kadar komik olacağını tahmin etmiyorduk. Görüntüleri izlerken kayıttan çıkmadığımı fark ettim ve o görüntüleri de sosyal medyada paylaştım. Paylaşılan bu görüntüler çok büyük yankı yaptı. İnsanların gülümsemesine vesile olduk” dedi.

“Artık yeter’ deyip kalktım oradan”

Kaval çaldığı esnada elini yaktığını dile getiren Doğan Gün ise, “Klibimizi ateş etrafında çektik. O sırada güzel bir atmosfer de vardı. Rüzgar o an ateşi yüzüme doğru getiriyordu. Bende kameraya odaklamış enstrümanımı çalmaya devam ediyorum. Ateş sahnesinin bitmesine yakın bir anda elime gelen ateşten dolayı dayanamadım. ‘Artık yeter’ deyip kalktım oradan. Bu sahne kazası sosyal medyada paylaşıldı. Bu da güzel oldu” diye konuştu.

“İstemeyerek bir espri yakaladık”

Sahne çekimi sırasında istemeyerek bir espri yakaladıklarını ifade eden ses sanatçısı Rıdvan Bozova, “Bu bizim ikinci klibimizdi. Bu klibimizin bir ateş detayı vardı. O sahne için müzisyen Doğan Gün arkadaşımız bize eşlik etti. Herhalde ateşi çok verdik. Rüzgarın etkisiyle arkadaşımız elini yaktı. Orada istemeyerek bir espri yakaladık” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER