banner6

Milli Eğitim Müdürü Tevke’den Van Bostaniçi MTAL’ye ziyaret

Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke beraberindeki Şube Müdürleri ve İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Şipal ile birlikte Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Tevke’den Van Bostaniçi MTAL’ye ziyaret

İKİNİSAN  GAZETESİ ÖZEL

Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret eden ve Lise Müdürü İbrahim Seçkin’den bilgi alan Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, okuldaki eğitim atölyelerini tek tek dolaşarak memnuniyetini dile getirdi.

Lise Müdürü İbrahim Seçkin’den okul hakkında bilgi alan Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, eğitim atölyelerini, sınıfları, idari bölüm, bilgisayar odası, EBA Destek Noktası, fotoğraf stüdyosu ve diğer atölyeleri tek tek dolaşarak burada yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Daha sonra Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oluşturulan EBA Destek Noktası’nda ders gören öğrencileri ziyaret eden Müdür Tevke, burada okul yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Müdür Tevke’ye EBA Destek Noktası hakkında bilgi veren Müdür Seçkin, “2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 31 Ağustos 2020 tarihinde uzaktan eğitim sistemiyle başladı. Bütün okullarda EBA destek noktaları oluşturulduğu gibi bizim okulumuzda da oluşturuldu. Böylelikle evinde bilgisayar ve internet olmayan öğrenciler eğitimlerini gelip okulumuzda görüyor” dedi.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Müdür Tevke, öğretmenlere almaları gereken önlemler hakkında bilgi verdi.

Müdür Tevke daha sonra Lise Müdürü Seçkin’e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, beraberindekilerle birlikte okuldan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER