Muhtarlar Vangölü TV’ye konuştu

19 Ekim ‘Muhtarlar Günü’ Van Büyükşehir Belediyesi koordinesinde 15 Temmuz Şehitler Parkında düzenlenen etkinlikle kutlandı.

Vangölü TV ekibi olarak Muhtarları “Muhtarlar Gününde” yalnız bırakmadık. Muhtarlar bu anlamlı ve güzel günü mikrofonlarımıza anlattı.
Saray Kazıyol Muhtarı Dündar Yılmaz, “Çok mutluyuz. Sayın valimize, kaymakamımıza böyle anlamlı günü düzenledikleri için teşekkür ederim. Mahallemizin sorunlarını yetkililere iletmişiz sağ olsunlar ilgileniyorlar.”
Saray Çaybağı Mahalle Muhtarı Kazım Tunal, “Çok mutlu olduk. Sayın valimize teşekkür ederiz. Muhtarların böyle bir günü olduğu için gururlandık. İlk kez böyle etkinlik yapıldı.”
İpekyolu Yalı Mahalle Muhtarı Alaattin Sağan, “Başta sayın valimiz ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederim. Bugün bizim günümüz ve mutluyuz.”
Muradiye Durukaş Mahalle Muhtarı Cesim Ağırtaş, “Böyle bir organizasyon yapıldığı için teşekkür diyoruz.”
-“Arkadaşlarımın muhtarlar gününü kutluyorum. Muhtarların şartlarının daha iyi olmasını istiyoruz. Muhtarların sıkıntıları çok.”
Gürpınar Bağrıyanık Mahalle Muhtarı İskan Hitit, “Mahallemizde su sorunu var. Mahallemizdeki kanallar eskidir. Bunların yapılmasını istiyorum.“
Kaynak: Vangölü TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER