Öğrencilerden Kırekin'e ziyaret

Van İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, Van Özel Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

Öğrencilerden Kırekin'e ziyaret

Okul Müdiresi Evin Şen, Rehber Öğretmeni Evrim Alkan, El Sanatları Hocası Mehtap Türkmenoğlu ve rehabilitasyon merkezi öğrencileri, sosyal etkinlik ve çevreye uyum anlamında İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin’i ziyaret ettiler. Van Özel Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri, mozaik taşlarından yapmış oldukları Mevlana amblemini taşıyan tabloyu Kırekin’e takdim ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin’in yakından ilgilenerek sohbet ettiği öğrencilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı. Güzel çalışmalarından dolayı öğrencileri tebrik eden Kırekin, kurum olarak her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi.
230 öğrenci, 22 personelle 13 yıllık bir kurum olarak hizmet verdiklerini belirten Van Özel Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Evin Şen, öğrencilerin çevreye uyum ve sosyal etkinlik çerçevesinde kurumlara, sivil toplum örgütlerine ziyaretlerde bulunduklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER