Servet Yenitürk'ten son dakika kongre açıklaması

Göreve yeniden gelen Vanspor FK Başkanı Servet Yenitürk, yeni sezon hazırlıkları için Erzurum’da kampta olan takımın başında çalışmalarını sürdürüyor.

Servet Yenitürk'ten son dakika kongre açıklaması

VANGÖLÜ TV ÖZEL

Pazartesi günü Van Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda saat 17.00’de yapılacak olan kongreye tüm Van halkını davet eden Vanspor FK Başkanı Servet Yenitürk, “Kongre ile birlikte görev alacak işadamlarımız ile oluşacak yeni yönetimle güçlenecek olan Vanspor FK, yeni sezonda yoluna daha güçlü bir şekilde devam edecek” dedi. 

“TAKIM KADROSUNU KURMAYA ÇALIŞIYORUM”
Görevi yeniden devraldıktan sonra yeni sezon hazırlıklarına başladığını ifade eden Yenitürk, “Görevi aldığım andan itibaren elimden geldiği kadar kadroyu kurmaya çalışıyorum. Ayrıca yeni sezon hazırlıklarımız için takımımız ile birlikte Erzurum kampında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan kamp çalışmalarımız, diğer yandan da transfer çalışmalarımız devam ediyor. Kadromuzun yüzde 70’ini tamamladık. Tamamladığımız transferler ile ilgili kısmını 15 Ağustos 2021 (bugün) yapacağımız basın açıklamasıyla Vanspor camiamızla paylaşacağız." dedi.

“PRENSİPTE ANLAŞTIĞIMIZ FUTBOLCULAR VAR”
Transfer çalışmalarını tamamlamak için görüşmelere devam ettiklerini söyleyen Yenitürk, “Görüşmelerimizi sürdürdüğümüz 6-7 tane futbolcumuz ile prensipte anlaştık, ancak henüz sözleşme imzalamadık. Sözleşmelerini imzaladıktan sonra önümüzdeki süreçte onları da basın açıklaması yaparak Vanspor camiası ile paylaşacağız” diyerek yola devam ettiklerini ifade etti.

Kaynak : Vangölü TV

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2021, 00:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER