Spor Ekranı Programı: Vanspor olağanüstü kongre süreci

Her hafta pazartesi günü saat 20.00 da Vangölü TV’de yayınlanan ve Sedat Dicle’nin hazırlayıp sunduğu Spor Ekranı programı 2. Bölümü iki gazetenin spor müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Programa Vansesi Gazetesi Spor Müdürü Rıdvan Can ile Bölge Gazetesi Spor Müdürü Salih Deniz oldu. 

Vanspor FK Başkanı Servet Yenitürk’ün istifası sonrası üst üste kongreler yapılmaya başlandı. Yapılan kongreler sonrası bir neticeye varılamayınca mevcut başkan Servet Yenitürk Kulübün kapanmaması için geçici olarak başkanlık görevinde devam etme kararı almıştı. 
Kentin en büyük değerlerinden olan Vanspor, son zamanlarda yaşanan Kulüp başkanının istifası sonrası kulüp içerisinde sorunlar oluşmaya başladı ve yapılan kongreler sonrası yeni aday veya adaylar çıkmayınca kongrelerin ertelenmesine neden oluyordu. 
Vanspor’un sorunları Spor ekranı programında ele alındı. Gazeteci Rıdvan Can ve Gazeteci Salih Deniz, Servet Yenitürk’ün istifası, yapılan kongreler, mevcut borçlar ve genel sorunlar hakkında konuştu. 
Kaynak: Vangölü TV
Programın tüm detayların videoda sizlerle…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER