banner6

Van Berberler ve Kuaförler Odası'ndan üyelerine eğitim semineri

Van Berler ve Kuaförler Odası üyelerini gelişen ve değişen müşteri taleplerine karşı desteklemek üzere eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor. 

Van Berberler ve Kuaförler Odası'ndan üyelerine eğitim semineri

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk’ün Haberi

Üyelerini düzenledikleri seminerler ile desteklediklerini söyleyen Van Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Koç, “Amacımız gelişen teknoloji ve ürünler ile ilgili üyelerimizi bilgilendirmek, üyelerimizi müşteri talepleri doğrultusunda eğitimler ile mesleğini başarılı ve kazançlı bir şekilde sürdürmelerini desteklemek. Bu kapsamda bir çok seminer düzenledik, şim de kalıcı makyaj eğitimi semineri düzenliyoruz. Uluslararası Kalıcı Makyaj Eğitmeni Emrah Elibol tarafından verilecek seminer, hem üyelerimize mesleki destek sağlayacak, hem de müşteri memnuniyetini arttıracak.” dedi.

KALICI MAKYAJ EĞİTİM SEMİNERİ
Perihanoğlu AVM’de bulunan İmperial Tower Exclusive hotel’de 12 Kasım 2019 Salı günü saat 12.00‘de bayan kuaförlere ve erkek berberlere yönelik olarak kalıcı makyaj eğitimi semineri düzenlenecek. 

Van Berberler ve Kuaförler Odası üyelerinin katılacağı seminer ücretsiz olarak düzenleniyor. Seminer sonunda katılımcılara sertifika da verilecek. 

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER