Van ESOB Başkanı Berge'den esnaf ziyareti

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Van ESOB) Yönetim Kurlu Başkanı İsa Berge, kaymakam ve vali yardımcıları ile birlikte esnafı ziyaret etti.

Van ESOB Başkanı Berge'den esnaf ziyareti

Van ESOB Başkanı İsa Berge, Vali Yardımcısı Mehmet Parlak, Vali Yardımcısı Sinan Aslan, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Cemil Öztürk, Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Harun Yücel ile birlikte esnafı ziyaret etti. İpekyolu Belediyesi birim amirleri de ziyarette hazır bulunduğu ziyarette Cumhuriyet Caddesi Ercişli Emrah Sokağı’ndaki esnafın sorunları dinlendi. Berge ve İpekyolu Belediyesi heyeti esnaflar ile birebir ilgilendi. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Öztürk ile VanESOB Başkanı Berge, sokaktaki düzenlemeler ile ilgili bilgi aldı. 

 

Kaymakam Öztürk, Berge’nin talebini geri çevirmedi 


Sokakta yapılan düzenleme nedeniyle eski Tekel binasının arka tarafında geçici olarak hizmet veren peynirciler çarşısına geçiş kapandı. VAN ESOB Başkanı Berge, esnafın Ercişli Emrah Sokak tarafından da kapı açılması talebini İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Öztürk’e iletti. Öztürk, esnafın mağdur etmeyeceklerini söyleyerek kapı açılması talimatını verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER