Vanlı Vatansever gençlerden Bakan Soylu'ya destek

Vatansever Gençler Derneği Genel Başkanı Veysel Taşdemir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesinin hasta olduğunu belirttiği sosyal medya paylaşımına hakaret içerikli yorumlar yapanlara tepki gösterdi.

Vanlı Vatansever gençlerden Bakan Soylu'ya destek

İKİNİSAN  GAZETESİ ÖZEL


Başkan Taşdemir, yaptığı açıklamada Bakan Soylu’nun göreve geldiği günden itibaren ülke için yapmış olduğu çalışmalardan hatırlatarak yapılan yorumları nefretle kınadığını belirtti.
Taşdemir açıklamasında, “Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurulduğu günden bu yana en başarılı içişleri bakanı olma özelliğini taşıyan sayın Süleyman Soylu’nun hastanede tedavi gören annesine evvela alemlerin rabbi olan Allah’tan şafi ismi hürmetine şifa dileklerimizi iletiyoruz. Yaklaşık kırk 40 yılı aşkın bir süredir ülkemizin başına bela olan ve binlerce annenin yüreğine ateş düşüren terör örgütü PKK’nın bitme aşamasına geldiği bu süreçte etkin rol oynayan sayın içişleri bakanımıza son zamanlarda yapılan edebe, ahlaka uzak fütursuzca saldırıları görmek bizleri derinden üzmektedir.” Dedi. 


YAPILAN BU İĞRENÇ SALDIRIYI KINIYORUM


Başkan Taşdemir açıklamasının devamında, “Sayın bakanımızın terör örgütlerini bitirme konusunda ki dik duruşu belli çevreleri rahatsız etmekte şahsına güç yetiremeyenler tarafından klavye üzerinden saldırılar ile kendini göstermektedir. Herkesin bilmesinde fayda olduğunu düşündüğümüz Süleyman Soylu bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı olan gençleri tarafından bir kahraman olduğu ve kırmızı çizgisi olarak addedildiği gerçeğidir. Bu minvalde kendisine yapılan bu iğrenç saldırıları kınıyor sayın bakanımıza bugüne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra yapacağı başarılı hizmetlerden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz. Kendisinin yalnız olmadığını dik durduğu süre zarfı içerisinde en başta doğu ve güney doğu bölgesinde ki vatansever gençler olmak üzere bütün Türkiye ‘de bulunan gençlerin yanında olduğunu onun inandığı dava uğruna kendilerinin de seve seve canını vermeye hazır olduğunu bilmesini isteriz.” İfadelerine yer verdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER