Vanlıların hayalindeki meslek nedir?

Genel olarak vatandaşların çoğu çalıştığı işi beğenmiyorken çoğu insan da işsizlikten yakınıyor. Vangölü TV ekibi olarak vatandaşa, Ne işi yapıyorsunuz? Hayalinizde iş nedir? Diye sorduk. İşte o cevaplar…

-Şuanda öğrenciyim ilerleyen zamanlarda ne olur bilmem ama avukatlık olursa iyi olur hedefimdeki meslek bu.
-Çalışmıyorum şuanda öğrenciyim hedefim mühendis olmak. Ama maalesef önü kapalı olduğu için çok çalışmam gerekiyor. Malum bu devirde okumak çok zor bu yüzden gayret ediyorum. Umarım ilerde istediğim mesleği yaparım.
-Beyaz eşya teknisyeni olarak çalışıyorum. Yaptığım meslekten de gayet memnunum ama gönlümden geçen mesleği söyleyecek olursam mühendislik yapmak isterdim.
-Üniversiteye hazırlanıyorum ilerde yapmak istediğim meslek polislik veya Anaokulu Öğretmenliği. Bu meslekleri düşünüyorum.
-Fen bilimleri bölümü okuyorum hayalini kurduğum bir meslek yok. İlerde Allah hangi mesleği nasip ederse onu yapmak isterim.
-Şuanda inşaat projeleri ile uğraşıyorum çalışıyorum ilerde yapmak istediğim meslek teknisyen olmak isterdim ama hayat şartlarından dolayı olamadım. Mecburen okulu bıraktım ama bunlara rağmen ayaklarımın üzerinde duruyorum.
Kaynak: Vangölü TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER