VASKİ’den 7 Gün 24 Saat Hizmet

Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, kesintisiz hizmet sunan “Alo 185 Çağrı Merkezi” ile vatandaşların lokal problemlerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmayı sürdürüyor. 

VANGÖLÜ TV / ÖZEL
Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaştan gelen talep, temenni ve şikâyetleri anında değerlendirerek çözüme kavuşturmayı sürdürüyor. VASKİ Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı “Alo 185 Çağrı Merkezi”,  15 personel ile mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşların her türlü istek, şikâyet ve ihbarını en kolay biçimde ilgili birime aktarılması ve kayıt altına alınması noktasında kısa sürede çözüme ulaştırılması esasına dayalı hizmet veremeye devam ediyor.
“Alo 185 Çağrı Merkezi” vatandaşların, herhangi bir sesli yanıt sistemiyle oyalanmadan direkt çağrı operatörleriyle görüşme imkânı sağlıyor. Başvurunun çağrı merkezinde kayda alınmasından itibaren kısa sürede sorunun giderilmesi ve zaman kaybının yaşanmaması adına saha ekipleriyle entegre bir şekilde online olarak ilgili birim koordinasyon birimine yönlendiriyor. Böylece vatandaşların zaman kaybı önlenerek, kısa sürede işlemlerin yapılmasına imkân tanınıyor.
Vatandaşlar, VASKİ Alo 185 Çağrı Merkezi’ni arayarak; içme suyu arızaları, kanalizasyon arızaları, sayaç arızaları, su kesintisi, kaçak su kullanımı, hakkında ihbarda bulunabilir ve abonelik işlemleri hakkında fatura borç bilgileri kurum ile ilgili diğer faaliyetler hususunda bilgi alabilirler. 

Kaynak: Vangölü TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER